Enisler Group

Enisler Group Enisler ailesinin sektördeki 35 yılı aşan geçmişini ve bilgi birikimini, yeni çağın ihtiyaçlarına ve global pazarlara uygun bir şekilde yeniden yapılandırmak için 2015 yılında faaliyete geçmiştir. Enisler Group, Türkiye’de ve dünyanın yükselen stratejik pazarlarında inşaat, prefabrik beton elemanlar, gayrimenkul değerlendirme ve yatırım sektörlerinde faaliyet göstermektedir.

Enisler Group, 2 şirketi, 500 çalışanı ile Türkiye’nin ve dünyanın her yerinde proje üstlenebilecek ve yatırım yapabilecek güce sahiptir. Sanayi, inşaat, emlak ve tekstil sektörlerine yapmayı planladığı yeni yatırımlarla, gelecek yıllar içinde ticaret hacmini genişleterek, Türkiye’nin önde gelen gruplarının arasında yer almayı hedeflemektedir.

Üretim ve ticari faaliyetlerinde her zaman başarıyı hedefleyen Enisler Group, faaliyet gösterdiği tüm sektörlerde yurt içindeki ve yurt dışındaki gelişmeleri yakından takip etmektedir. Enisler Group, ürün ve hizmetleriyle faaliyet gösterdiği geniş coğrafyadaki stratejik işbirliklerini bu sayede etkin ve sorunsuz bir şekilde yönetebilmektedir.

Enisler Group şirketleri esnek yönetim yapılarıyla, çağımızın dinamik pazarlarının ihtiyaç duyduğu değişimlere ve yeniliklere açık, kalite ve müşteri odaklı bir yönetim anlayışı benimsemişlerdir. Enisler Group kurum kültürünün değişmez parçaları olan “tüm paydaşlarla şeffaf iletişim ve etkin ekip çalışması” hizmet politikalarımızın esasını oluşturmaktadır.

YUKARI